Керівництво аеропорту “Ужгород” замовляє ремонти у підприємця із Росії

Закарпатське підприємство замовило росіянину ремонти двох приміщень на 400 тисяч гривень. Про це йдеться в угодах у системі «Прозорро».

Заплановано два капітальних ремонти на загальну суму 399,3 тис грн. Згідно з угодами ФОП Павлюх Володимир Андрійович відремонтує приміщення на 2 поверсі в адміністративній будівлі МАУ за 199,7 тисяч гривень та за 199,6 тисяч гривень.

Угоди не деталізовані, відтак не можна визначити об’єм робіт, ціну будівельних матеріалів, — інформує видання Закарпаттяонлайн. Угоди проведені без використання електронної системи, без конкуренції.

Російський підприємець вже отримував замовлення по ремонту від МАУ. Так, у кінці 2022 року ФОП Павлюх було замовлено капітальний ремонт внутрішньопортової дороги з твердим покриттям за 997 тисяч гривень та ремонт даху будівлі Аеровокзалу за 243,6 тисяч гривень.

За даними Youcontrol Володимир Павлюх є громадянином Росії, зареєстрований в Ужгороді. ФОП відкрив у 2005 році. Згідно «Прозорро» із 2020 року російський підприємець Павлюх В.А. отримав 11 замовлень загальною сумою 2,26 млн гривень. Найбільше з них від “Міжнародного аеропорту Ужгород” — на 1,64 млн гривень.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*