Бази відпочинку на Хустщині насолоджувалися безперебійним світлом: Микита відреагував

На Закарпатті, а саме у Хустському районі зафіксували безперебійне енергопостачання в населених пунктах, де розташовані бази відпочинку. Про це сьогодні повідомив голова Закарпатської ОВА.

Після отриманого повідомлення, що вчора та сьогодні там не відключали електроенергію за графіком, розпочалась перевірка, яка підтвердила дану інформацію.

“Вжито невідкладних заходів щодо відновлення електропостачання в межах діючого графіка. Завтра на засіданні Ради оборони області заслухаємо щодо цієї ситуації представників ПрАТ «Закарпаттяобленерго», після чого будуть вжиті відповідні заходи реагування” — повідомив Віктор Микита.

За його словами, також на засіданні обговорять питання можливих додаткових заходів з оптимізації використання електрики на Закарпатті.

“Всім регіонам ділять ліміти відповідно до різних чинників. При цьому майже кожна область має великі виробничі потужності, внаслідок оптимізації споживання електроенергії на яких можна давати людям більше світла в оселі.

На жаль, Закарпаття за роки незалежності не змогло створити такі виробництва, тож будемо розглядати можливість оптимізувати споживання електроенергії, зокрема у великих супермаркетах та інших об’єктах, котрі, за інформацією ПрАТ «Закарпаттяобленерго», мають підключення до декількох мереж, через що споживають електрику безперебійно” — зазначив Микита.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

3 коментарів

  1. То нелем так у Хусті а много де гроші зароблявуть главні обленерго то всьо ок , а у мене дома світло 2 год є а 6 нема а то не все по 2 години є)
    Се у нас сяк чотко розподілявуть енергію 😂😂😂
    І

  2. Вночі много де не Виключають а село Неліпино постояно виключають вночі даже і на 8-10 годин бо забовпвуть по графіку включати то нормально іщи ко там сидить виключать із того спрос брати якого х*я він не може включити по графіку

  3. У міжгір’ї така сама ситуація, 6 годин немає світла а 2 години є світло. І при тому що у Міжгір’ї усі села без світла а центральна вулиця уся світиться. Тільки один район де є п’ятиетажки виключають а інші Міжгірці усі зі світлом. Коли люди зібрались біля електростанції то тепер почали відключати усіх за графіком 6/2 6год. немає, а 2год. є світло. То знайшлось багато невдоволених жителів. Будь ласка наведіть уже порядок у Закарпатті. Бо такого бардаку немає більше ніде… Допоможіть народові добитись зменшення годин відключання світла

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*