“Біла халатність”: двох медиків з Берегівщини судитимуть через смерть немовляти

На Берегівщині судитимуть сімейну лікарку та працівницю дитячого відділення лікарні через неналежне виконання лікарями професійних обов’язків. Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

У грудні 2020 року мати немовляти звернулася до амбулаторії у Виноградівській громаді зі скаргами на здоров’я доньки. За даними слідства, сімейна лікарна неякісно та неповноцінно обстежила дитину, через що встановила неправильний діагноз. Жінка відпустила пацієнтів додому, запевнивши, що причиною нездужання є прорізування зубів.

Ввечері того ж дня потерпілих швидкою медичною допомогою доставили до Виноградівської райлікарні. Працівниця дитячого відділення цієї лікарні також не обстежила дитину належним чином та не наполягла на госпіталізації. Вранці наступного дня дитина померла.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, смерть настала через прогресуючий перебіг гострої двобічної пневмонії. Дитина могла б вижити, якщо медики своєчасно встановили діагноз та призначили лікування.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*