Британські ЗМІ назвали Закарпатську бригаду одним із найпотужніших підрозділів ЗСУ

Популярний британський сайт United Kingdom Climbing, який спеціалізується на альпінізмі й скелелазінні, опублікував статтю про 128 окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду.

Авторка матеріалу Наталі Беррі головний наголос зробила на гірсько-штурмовій специфіці нашої бригади.

У статті розповідається про смугу перешкод, за подолання якої бійці бригади отримують штурмовий берет із едельвейсом, особливості бойових дій у гірській місцевості, переваги бійців, що мають гірську підготовку тощо.

Описаний також бойовий шлях бригади, включаючи миротворчі місії в Іраку, Сьєрра-Леоне, Лівані, колишній Югославії. І оборона України у війні проти Росії, починаючи з 2014 року й закінчуючи нашими днями.

«128-ма окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада є одним із найпотужніших підрозділів Збройних Сил України, – пише редакторка сайту Наталі Беррі. – Після багатьох років розгортання на сході України її бійці зараз воюють на передовій проти російських військ».

Статтю «Бої української гірсько-штурмової бригади на передовій» (The Ukrainian Mountain Assault Brigade Fighting on the Front Lines) можна прочитати за посиланням ТУТ.

Ми у Телеграм

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*