Будівництво нових доріг на Закарпатті та ремонт наявних висувається на державний рівень

На зустрічі з Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим і головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафою Найємом обговорювалися питання розвитку інфраструктури Закарпаття. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА.

“Розширення виробництва в нашому регіоні та збільшення трафіку вантажних перевезень високої тоннажності значно пошкодили дорожні артерії. Це стосується як мережі державних доріг, так і місцевих. Коштів у бюджетах тергромад не вистачає, щоб вчасно та в необхідному обсязі виконати поточний ремонт.” — зазначив Віктор Микита.

За його словами, питання відновлення та розвитку дорожньої інфраструктури висувається на державний рівень, щоб консолідувати зусилля і знайти оптимальні шляхи співпраці в цьому напрямку.

Міністерство знає про ситуацію, яка склалася на Закарпатті, й погодилося сприяти у вирішенні нагальних проблем.

“Важливо, щоб нові та чинні підприємства мали хорошу логістику, від цього залежить наповнення державного бюджету, з якого фінансуються видатки на оборону. Водночас громади не повинні страждати від руйнування доріг великогабаритною вантажною технікою.” — прокоментував очільник області.

Вирішення питання будівництва нових доріг та ремонту наявних стимулює економічний ріст Закарпаття і є важливим елементом розвитку громад та територій.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*