Черговий безвіз для України

Україна та Сейшели домовились про взаємне скасування візових вимог! Кабмін сьогодні схвалив відповідну угоду.

Безвізово в’їхати і перебувати можна стороком до 90 днів протягом 180 днів.

Українські туроператори вже цієї зими вперше вирішили поставити прямий чартерний рейс на цей преміум напрямок . І хоча чартерів тут буде всього лише три, але вартість турпакетів тут упевнено бʼє рекорди.

За 10 днів відпочинку потрібно викласти понад 70 тисяч гривень на двох (входять проживання на базі сніданків та авіапереліт). Але зважаючи на те, що це абсолютно нова пропозиція на ринку та поки що відсутнє авіасполучення з Таїландом, Сейшели однозначно будуть затребувані на українському ринку. У час допандемічного періоду туди можна було дістатися лише за допомогою “Турецьких авіаліній” з пересадкою у Стамбулі. І цей напрямок користувався сталим попитом.

Якщо брати до уваги економічні зв’язки між країнами,то за даними Державної служби статистики України у 2019 році обсяг торгівлі товарами та послугами становив 2,2 млн. дол. США. Експорт товарів склав 1,7 млн. дол. США, імпорт – 0,5 млн. дол. США.

За період січень-серпень 2020 р. товарообіг між Україною та Сейшельськими Островами склав 1,9 млн. дол. США (експорт – 1,5 млн. дол., імпорт – перевищив 33 тис. дол. США).

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*