Давайте говорити правду: єпископів УПЦ МП закликали приєднатися до ПЦУ

Єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій звернувся до духовенства та вірян Української Православної Церкви Московського патріархату Закарпаття та попросив їх звільнитися від духовних тягарів московської ідеології.

Зокрема, владика нагадав про нещодавній ракетний удар, який росіяни нанесли по залізниці у Воловці. А також застеріг, що від ворожих російських бомбардувань може пролитися ще багато крові українців.

“Регіони України відчули в повній мірі “любов русского мира”, про яку століттями у минулому та десятиліттями у сучасній історії нас — справжніх і щирих українців — переконували, а іноді зомбували тезами і догмами про якесь “особливе спасіння” і “російське царство небесне”. І дуже часто багато хто, з великим розчуленням і щирою довірою слухаючи московські байки, добровільно ставав рабами — але не Божими, а московськими!… Давайте хоч тепер говорити правду: байки і маніпуляції  про “канонічних” й “неканонічних” доносились до священиків та мирян,  щоб творити велику політику, для того аби здійснити в нашій Державі ще більший розділ на«угодних» і “не угодних”, — наголосив владика Варсонофій.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну жодна церковна громада Закарпаття не вийшла з УПЦ Московського патріархату. Щоправда, вихід із підпорядкування Москви анонсували шість релігійних громад Солотвинської територіальної громади.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

1 коментар

  1. Потрібно гнати їх в масковію до їхнього царя, в Бедевлі (чоловічий монастир) виблядки молятся за рюских орків і нічого не бояться, де то сбу)?

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*