Де на Закарпатті планують вимикати електроенергію 27 листопада (ГРАФІКИ)

На наступну добу 27 листопада на сайті Закарпаттяобленерго опубліковано графіки погодинного відключення електроенергії.

З дня масового обстрілу рф об’єктів критичної інфраструктури України 23 листопада електрики продовжують відновлювати енергосистему.

Сьогодні станом на 11:00 введено в роботу ще один атомний блок, збільшується потужність до планового рівня на інших. Таким чином виробники електроенергії зараз покривають близько 75% потреб споживання. Ще 25% електроенергії залишаються в дефіциті, тому сьогодні на всій території України діє режим обмеження споживання.

У Закарпаттяобленерго зазначають, що на території області діють графіки погодинного відключення у повному обсязі.

Для зручності можна завантажати графіки.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

16 коментарів

  • Посилання на графіки на сайт Закарпаттяобленерго вбудоване на слові завантажити, щоб було зрозуміліше і зручніше тим читачам, кому файл пдф важко розглядати. Якщо просто вам потрібно посилання, ось https://zakarpat.energy/

 1. ви зовсім не дотримуєтеся графіка, по графіку світло мали включити, а його нема і нема, шо за дєрьмо богати?

 2. Графік по смт. Середне не співпадає я і в багатьох інших районах. Де тоді правда?!

 3. Людей за ідіотів тримають. Графіки не працюють, по 12 і більше годин немає світла. Треба щоб ті рішали Закарпаттяобленерго відповіли перед людьми чим вони там займаються – розподілом, та явно не електроенергії.

 4. Пишете в статті,що 25%електроенергії в дефіциті?Тобто 6год за добу має бути без світла,а 18 з ним!!!Чому з 10год.ранку світла нема?Зараз вже 10та вечора!!!!

 5. Графікі зовсім не співпадають ! Навіщо людей вводити в оману , ми мусиме зараз планувати свої домашні справи згідно графіка відключень ( попрати , покупати дитину і т.д.) а коїться хто зна що . Хтось понаднормово сидить без світла а е вулиці де взагалі не відключають.

 6. Ваші дебільні графіки не співпадають взагалі!!! Чому в одних людей світло як в Лас-Вегасі з усіх сторін, а в інших навіть на 2 години не дають!!! Швидко порішати проблему!!!!

 7. І ось вже який день світло вимикають коли заманеться, я не розумію так важко дотримуватися графіка, ви ж самі його придумали,😕

 8. Це як зрозуміти, що твориться.
  Світло на капушанській не має по 12-14 год, а на сосудній вулиці легоцького постійноє.
  Це справедливо?
  Чи на людей які проживають на капушанській все рівно

  • На Легоцького світла немає з 13:00 по зараз. І вчора не було з обіду до вечора. Навпроти дома світяться.

 9. Район Дастора.вул.Докучаєва,4 та 6.За графіком з 13-16,з 22-00.Реальність з 13-17,з 19 знову відключили і не зрозуміло до коли!!!Совісті не маєте!Ви відключаєте світло по 12-14 год.в одних і тих самих людей!Майте сміливість хоча опублікувати реальні графіки,а не хоч що!!!

 10. Кончені уебки .дали за цілий день на годину (на початку 12 ночі ).через годину вимкнули .підараси .засуньте свої графіки в дупу .в місті лас Вегас .всі вивіски у аптеках та розважальних закладах працюють на максимум .економим світло на простих смертних .кончені .

  • Такі самі прості смертні зараз сидять в окопах, щоб ти міг спокійно сидіти вдома, а ти не можеш кілька днів потерпіти без світла? Вся країна в таких умовах, я з Вінниці і тут так само вимикають не по графікам, і так само на довго, але треба розуміти, що це вимушено

   • Пішов ти нахуй, терпила. Тебе державка буде в сраку їбати і казатиме, що треба потерпіти за графіком, ти і тоді мичатимеш про надо потєрпеть. Але ж що цікаво, ти ж пиздітимеш, що треба працювати, щоб піднімати економіку. А як людям працювати, уюколи їм в очі сцуть всякі йобані держмонопольки з пиздоьою у вигляді чиновників в обленергах.? А, чмо ти терплче? То ти визначсь, ти за добробут людей, чи просто любиш, коли тебе їбуть в сраку в темряві?

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*