Де на Закарпатті побудують реабілітаційний центр для поранених на війні

Про необхідність будівництва сучасного реабілітаційного центру на території Закарпаття йшлося під час візиту в область Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка на початку червня. Тисячі українців після поранень потребуватимуть відновлення, лікування та адаптації до мирного життя.

За словами заступника голови ОВА Мирослава Білецького через такий короткий термін вже сьогодні можна говорити про перехід від ідеї до її реалізації.

Наразі вже успішно представлений План післявоєнного відновлення України – його презентували в місті Лугано у Швейцарії. Серед інших проєктів – будівництво нового реабілітаційного центру для військових і цивільних. За планом центр збудують на базі санаторію «Човен» на Хустщині.

Над проєктом інноваційного реабілітаційного центру вже працює команда фахівців. Проєкт розробляють із використанням новітніх технологій, сміливих архітектурних рішень та екологічних матеріалів.

Основна ідея – сучасний технологічний простір, який включатиме існуючі та нові будівлі, утворюючи єдиний архітектурний комплекс. У центрі зможуть проходити реабілітацію пацієнти на всіх етапах життя. Спеціалісти повертатимуть до життя не тільки усіх, у кого зранені війною тіло і душа, а й членів їхніх родин.

У Закарпатській ОВА впевнені, що запаморочливі краєвиди, мінеральні джерела, гори, ліси разом із висококваліфікованим персоналом та сучасним обладнанням зроблять реабілітаційний центр “Човен” одним із найпрогресивніших в Україні.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*