Графіки відключення електроенергії на Закарпатті на 24 листопада

Закарпаттяобленерго опублікувало графіки погодинного відключення світла на наступну добу. 24 листопада на Закарпатті, як і в інших регіонах, не планується застосовувати аварійні відключення.

Час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго».

Графік можна завантажити або переглянути нижче.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі

38 коментарів

 1. Знову в графіку смт.великий березний ті ж самі вулиці шо і на 22.11.2022 а відключили зовсім другі вулиці (вул.незалежності) вже цілу добу немає світла

 2. Цікаво чому багато вулиць міста Ужгорода, не вписано в перелік ні в першу,ні в другу ні в 3-тю чергу відключення?..Постійно одні ті самі вулиці.

 3. Здається, сьогодні все пішло не пр плану!! Минайська з 10-13 а по факту вже 7 нема світла!!!

 4. В Новобарово не має світа з 23.11 10:00. Деж справедливість ,там де є прольоти вже світло навіть дали

 5. Вулиці Срібної взагалі немає в списку. відключають щодня тричі більше ніж на 4 години. Тобто графіку немає зовсім. вчора світла не було з 16 до 23.00!!! Зранку знову без світла. Зате навпроти будинку вуличне освітлення горить всю ніч! Це просто зневага до людей!

 6. В цьому так званому графіку пише, що включення буде о 7, але його не було. Зате вже другу ніч поспіль горить світло на вулиці до самого ранку. Це знущання недо-масси над людьми. Цікаво скільки ще ми повинні це терпіти, перш ніж почнеться анархія?!

 7. Доброго дня, це знущання над людьми! Чому в графіку відсутні половина вулиць міста Ужгорода, проте відключають більше ніж 5-7 год. Можна зрозуміти все, але це вже занадто! Були б вдячні якби ви відносились до цього більш відповідально. Люди ж орієнтуються на графік.. Ніякої ні поваги, ні співпорозуміння

 8. Дуже цікаво. Знаю мінімум 3 райони , де немає критичної інфраструктури і світло виключали один раз на 2 години. У районі Минайська , Грушевського, 8-березня світло виключають постійно! Дають на 2 години , виключають на 8. Графіки до гузиці, бо звонятт з Укренерго і кажуть що вирубати. Так це як називається ? Хтось сидить у холодних квартирах , без води сутками , а комусь лафа. Шо за херня взагалі ? Може би вони тобі робили шось для того , щоб у всіх якось рівномірно відключали ?

 9. По вул.Андрія Палая не має світла вже 6-годину!!! Про який графік можна говорити-совісті не має зовсім та справедливості!!!!

 10. Вул. Чорновола ніде в списку нема викл кожного дня на 5-7 годд.
  Боздош ні разу ні на одній вулицяі не виключають. Що за х…. !!!!

 11. 24.11.2022 На Грушевського відключили світло з 07.00. Досі нема. І коли буде-невідомо. Це знущання!!!!

 12. Всім хто коментує що до вас погано відносяться із-за того що знайшли невідповідність у графіку хочу порекомендувати не витрачати час дарма. Якщо ви не помітили то у країні війна. Якщо вам щось не подобається звертайтесь до путіна. Це його вина що у нас зараз такі проблеми.

  • Це мабуть ви так говорите,бо сидете з світлом і не знаєте що це таке 13 годин без світла і ваша 2 річна дитина сита і в теплі! а моя без води,світла і тепла!то як я житель міста Ужгород і мені відключають 3 рази на добу так і той хто живе біля обласноі лікарні на Льва Толстого і т.д і ім ні разу!або всім або нікому

  • Ну, то ж Путін винен, що графік не відповідає дійсності, а не ті, хто його складає. Війна війно, але якщо держ установи не взмозі виконувати свої функції, то які там сидять спеціалісти

 13. В графіку пише одне, а насправді інше. Уже пішла 9 година без світла (вул Джамбула). У нас будинок повністю на електриці… Проте проспект постійно ввімкнений. Навіть в Києві та в інших містах де є об’єкти критичної інфраструктури, подали світло. Що це взагалі таке…

 14. В місті Іршава вказана лише одна вулиця але світла немає і на інших уже з 11 години

 15. Вул, Щедріна, світла немає 8 годин, навіщо створювати графік, якщо він не виконується?

 16. Ужгород. Є райони де світло не вимикають зовсім ( і там немає критичної інфраструктури) є райони , де хоча б за графіком. Є такі де тупо добами немає . І світла немає , і води , і інтернета. По 8-12 годин. Потім дають на 2 години один раз і все. Коментарі ,де пишуть шо війна…добре війна як виходить комусь по графіку, комусь не війна , а комусь війна ? Нах нам ті держоргани якшо їм срати на те шо є така проблема?

 17. на вул. Грушевського,8 березня..вже тиждень відключають 3 рази на добу!інші райони,такі як токіо, вул оноківстка на шахті,доманинці,минай,проспект а свме район обласноі лікарні..ні разу!!!!!відключайте або всім по черзі або нікому!!!!!!!!!!!ми всі маємо мати одинакові права!і я не винувата що маю квартиру на грушевського і біля мене немає обласноі лікарні чи автовокзала!

 18. Якась профанація, в нас в державі все робиться на «щось зробимо щоб паказати видимість роботи», графік склали, а відключаємо як хочемо, можна хоч зранку з 5-7 не відключати, та з 22-00 щоб люди змогли хоч приготовити поїсти та зібратись на роботу.

 19. Ви знущаєтесь , Володимирська , Клімпуша , взагалі ні разу не було в списках на вимкнення , проте ті що в списках горять в усю , хочь ходи до них в гості !!!!
  Зате відключаєте інші вулиці і тим більше по 12 годин сидіти без світла , з роботи прийти ні помитись, ні поїсти . Ви хоча б контролюйте списки або ходіть до кожної квартири/будинку попереджайте , що світла не буде !!!

 20. Для кого написані ці графіки якщо їх ніхто не дотримується? с Великий Бичків вул Цегельна в графіку написано з 19:00 до 22:00 зараз 22:20 світла немає. За цілий день світло було пів години…

 21. Вчора не було цілий день світла, сьогодні знову така ж картина, можливо треба краще розподіляти енергію по місту? В когось світло є цілий день а в когось по 16 годин без світла.

 22. Вот вот, в когось весь день є світло а в когось знов нема весь день!!! Для чого тоді ці графіки??? Це тупо знущання! Весь день без світла,чергуйте по черзі,по графіку!!!

 23. В Минаї весь день нема світла!!! Зранку і до 23, це вже набридає! Добре що графік написали а відключають не по графіку

 24. Ужгород, вул. Заньковецької ,світла нема з 24 листопада з 8.35 дотепер, 25 листопада 19.30, оператор кол-центру Закарпатобленерго Іванна на моє питання:”Коли в нашому будинку, буде світло?”, агресивно відповіла, що ми байдужі до Закарпатської області, скажіть, будь ласка, чи моєму рідному Закарпаттю легше, коли в нашому будинку дві доби не вмикають світло? А може, варто дотримуватися графіків, тоді всі це будуть розуміти і закарпатцям дійсно буде легше.

 25. Це знущання, світло по всьому центру, освітлення на Авангарді, Щедріна як завжди темне, за добу дали на дві години.
  А що Щедріна це не Ужгород, на Петефі горять всі вуличні фонарі і вітрини магазинів, а нам навіть не даєте хоч трохи зігрітися.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*