Закарпатець Роланд Цебер взяв участь у зустрічі депутата Бундестагу з Головнокомандувачем Десантно-штурмових військ

Депутат парламенту Німеччини та член оборонного комітету у Бундестазі Маркус Фабер відвідав Київ, де зустрівся з Головнокомандувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ, генерал-майором Максимом Миргородським, його заступниками та представниками Центру Трансатлантичного діалогу. Про зустріч розповів радник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Роланд Цебер.

У рамках візиту депутат передав командуванню Повітряно-штурмових військ десять навігаційних систем.

Генерал-майор Миргородський поділився оцінкою поточної ситуації на полі бою та розповів про актуальні пріоритети у постачання озброєння та військової техніки. Зі свого боку Маркус Фабер розповів про потенційні напрямки двосторонньої співпраці, які можуть бути посилені найближчим часом, та запевнив, що підтримка України Німеччиною триватиме.

Фабер вважає, що війна недостатньо висвітлена в німецьких ЗМІ, а громадян Німеччини варто потужніше переконувати у тому, що українці потребують більшої підтримки. Для цього депутат Бундестагу у супроводі закарпатця Роланда Цебера відвідає прифронтові регіони.

“Ми щодня дякуємо Збройним Силам України за боротьбу і захист, за можливість прокинутися зранку. Водночас треба пам’ятати, що наша незалежність і перемога України у цій війні залежить від кожного з нас. І боротися за неї треба щодня на усіх фронтах. Ми і надалі будемо працювати та робити все можливе і не можливе, щоб наблизити Україну до перемоги, та щоб у військових було все необхідне для цього”, — наголосив Роланд Цебер.

Зауважимо, що депутат Бундестагу Маркус Фабер безперервно лобіює питання щодо надання важкого озброєння для нашої країни. Зокрема, саме за його участі німецький уряд ухвалив надання Україні військової допомоги у вересні. У переліку були системи IRIS-T, за допомогою яких можна збивати ворожі бойові літаки, гелікоптери, крилаті ракети, реактивну артилерію, дрони і протирадіолокаційні ракети.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*