Деталі спецоперації СБУ з затримання Медведчука та свідчення його охоронця (ВІДЕО)

Голова СБУ Іван Баканов розповів, що це була дійсно складна і небезпечна для багатьох її учасників операція, яка тривала близько місяця у воєнних умовах.

“Президент дав доручення знайти Медведчука, і ми активізували усі можливості, аби це доручення виконати”, – заявив Баканов.

Тепер вже відомо, що ФСБ РФ намагалась вивезти Віктора Медведчука спочатку до Придністров’я, а згодом – до Москви. Але СБУ затримала біглого нардепа по дорозі – на виїзді з Київської області.

«Вони організували власну операцію для переправлення Медведчука – під виглядом військового ЗСУ нібито у супроводі колег хотіли довезти до українського кордону, далі човном переправити до Придністров’я, де на нього вже чекала евакуаційна група спецпризначенців ФСБ. А потім – до Москви. До її реалізації залучили навіть представників злочинного світу та корумпованих правоохоронців. Але завдяки СБУ реалізувати цей план не вдалося!» – розповів Іван Баканов.

ФСБ намагалася максимально замаскувати свої плани: вкидала дезінформацію, спеціально робила фейкові «зливи», намагалася організувати «липові» маршрути для евакуації політика і пустити СБУ хибним слідом, навіть підготувала «псевдо-Медведчуків» для відведення уваги.

За словами голови СБУ, українські правоохоронці, які супроводжували Медведчука під час його виїзду з Київської області також будуть відповідати за свої дії.

“Тепер на Медведчука чекає суд, обрання запобіжного заходу, а вірніше його підтвердження – тримання під вартою. А згодом, я сподіваюсь, заслужене покарання”, – сказав Голова СБУ.

А от охоронець Віктора Медведчука дав вживу свідчення про те, як ФСБ РФ намагалася нелегально переправити проросійського політика до Москви.

Із свідчень стало відомо, що Медведчук переховувався у приватному будинку на території Києва зі своїм кухарем та охороною. При цьому за «легендою» цей будинок нібито орендує сім’я з Італії.

Охоронець розповідає, як кум Путіна сподівався на допомогу російських спецслужб і готувався до втечі.

Закарпаття24 із новинами з України у Телеграм

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Закарпатські митники сприяли незаконному імпорту нафтопродуктів компанією Медведчука - ДБР - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика, е
  2. Медведчук звернувся до Зеленського і путіна: просить обмін на тих, хто в Маріуполі (ВІДЕО) - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика, еконо

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*