ДПСУ прокоментувала інформацію про корупцію у одному із підрозділів Закарпаття

У мережі поширюють відео, яке виклав прикордонник – нібито він став «викривачем» корупції у одному із підрозділів Мукачівського прикордонного загону.

У Західному управлінні Держприкордонслужби України-Західному кордоні повідомили, що появі даного відео передувала службова перевірка відносно самого “викривача”, який був помічений у неправомірних діях під час несення служби у пункті пропуску через державний кордон.

Військовослужбовцю було запропоновано пройти психофізіологічну експертизу з використанням поліграфа.

Після цього, з метою уникнення ймовірних зловживань під час виконання ним службових завдань, відносно військовослужбовця прийнято рішення про проходження ним служби на сході країни, в іншому органі охорони кордону Держприкордонслужби на посаді не пов’язаній з оформленням осіб та транспортних засобів.

На таке рішення інспектор відреагував обуреннями та погрозами дискредитації керівництва підрозділу, у якому він проходив службу, а на теперішній час, взагалі відмовляється виконувати накази та не з’являється на службу, натомість вдався до публічних маніпуляцій, звинувачуючи у причетності всіх навколо.

В управлінні зауважили, що у прикордонному відомстві жорстко реагують на будь-які прояви корупційних діянь та ретельно перевіряють усю інформацію про можливі неправомірні дії на кордоні із залученням, у тому числі, й технічних засобів.

“Відповідально заявляємо, що реагуємо на усі звернення громадян та військовослужбовців Держприкордонслужби, отримана інформація нами всебічно вивчається, після чого приймаються рішення про вжиття необхідних заходів згідно з чинним законодавством. Відмітимо, нерідко заяви про корупцію носять голослівний характер та мають на меті дискредитацію співробітників Держприкордонслужби” – повідомили у відомстві.

Ймовірно, що йдеться про відео у мережі, яке опубліковано прикордонником, який проходив службу на митному переході КПП “Лужанка”:

1 коментар

  1. потрібна неупереджена перевірка всіх фактів комісією з Києва, тому що, судячи з масштабності поборів, керівництво там дуже “біле та пухнасте”…

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*