Двох військових із Закарпаття, які вважалися безвісти зниклими, повернули з полону

У рамках чергового обміну військовополоненими 25 травня, коли вдалося повернути додому 106 українських захисників, додому повертаються двоє захисників із Виноградова. Про це інформує Закарпаття 24 з посиланням на повідомлення рідних у мережі.

Михайло Танчинець та Артур Свищо вважалися безвісти зниклими.

Із 45-річним Михайлом Танчинцем рідні втратили зв’язок 23.03.2023 року. Житель м. Виноградів зник у Бахмуті на Донеччині під час виконання бойового завдання. 27 березня 2023 року його офіційно оголосили зниклим безвісти. Згодом у мережі повідомили, що військовий поранений, знайшовся у полоні вагнерівців.

Зв’язок із 31-річним Артуром Свищо, жителем м.Виноградів, рідні втратили 20.03.2023. Служив у 101-й окремій бригаді Територіальної оборони Закарпаття. При переїзді в Бахмут був переведений до 93-ї бригади. У цьому місті з ним і обірвався зв’язок.

Вже скоро рідні зможуть обійняти своїх захисників.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

2 коментарів

  1. Коли щось пишете – пишіть достовірні і грамотні речі! ” Служив у 101 Берегівській ТРо” – не що інше як дурня! Є 110 бригада ЗСУ, сформована із бригади Закарпатської ТРО, а у складі бригади – Берегівський батальон (теж має свій титульний номер та номер ВЧ)!

    • інформацію було взято із допису про пошук бійця “Свищо Артур Васильович. 03.03.1992рн.Зник в Бахмуті. 101 Берегівський ТРО.7115.При переїзді в Бахмут був переведений до 93 бригади” Дякуємо за зауваження, виправимо

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*