Джошуа відмовиться від реваншу з Усиком! Що налякало британця

Здається, прогноз про зрив реваншу між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа може втілитися у реальність. Про це заговорили не лише у ЗМІ, а й навіть промоутер британця

Джошуа vs Усик

Раніше ESPN спрогнозував, що реванш Усик – Джошуа не відбудеться 2022 року. Едді Гірн поділяє цю думку, але тільки в тому разі, якщо Джошуа не буде готовим до ще одного поєдинку проти українця.

Коментуючи пошуки нового тренера для Джошуа, Гірн зазначив, що це буде величезний ризик, адже до ймовірного бою залишається 12 тижнів, частина цього часу піде на знайомство з новим наставником.

Це величезний ризик, але якщо ви відчуваєте, що вам потрібні зміни і ви більше не можете продовжувати в тому ж дусі, альтернатива набагато ризикованіша.

Ентоні Джошуа шукає нового тренера Фото: Instagram

Якщо Ей-Джей не внесе жодних змін і його не влаштовуватиме підхід до реваншу, я відчуваю, що mirror.co.uk. ми не повинні погоджуватися на цей реванш“, – сказав Гірн, якого цитує 

Проте промоутер підтримує рішення Джошуа. Він вважає, що ключовим моментом у реванші проти Усика для Ентоні може стати психологічний комфорт під час підготовки.

Ентоні Джошуа потрібно повернути упевненість Фото: Wikipedia

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*