Експосадовець часів Януковича Андрій Портнов виїхав з України через Закарпаття — ЗМІ

Проросійський діяч, колишній перший заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов виїхав з України 3 червня 2022 року через пропускний пункт у Закарпатській області. Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми «Схеми».

За даними їхніх джерел, Портнов виїхав в Угорщину через пункт пропуску «Чоп (Тиса)».

Журналісти звернулися з інформаційним запитом у Держприкордонслужбу України з проханням пояснити, на яких підставах 48-річний Андрій Портнов покинув територію України під час дії обмежень для виїзду чоловікам призовного віку.

Адміністрація Держприкордонслужби у відповіді на запит «Схем» повідомила, що не надасть відповіді, оскільки «зміст запиту стосується надання персональних даних, що регламентується Законом України «Про захист персональних даних».

Також журналісти «Схем» звернулись із запитом до СБУ з проханням повідомити, чи досліджують у службі діяльність Андрія Портнова, зокрема його зв’язки з Російською Федерацією.

Зазначимо, що Андрій Портнов до 2014 року в адміністрації президента за Віктора Януковича відповідав за напрямок судоустрою. З грудня 2021 року він перебуває під санкціями США — там його звинувачують у торгівлі впливом на українські суди.

Крім того, за даними журналістів “Схем, родина Портнова володіє нерухомістю в Москві спільно з друзями керівника російського МЗС Сергія Лаврова. А у “Миротворці” вважають, що Портнов співпрацював з Кремлем, зокрема з членом команди помічника президента рф Владислава Суркова, що курував проєкт “Новоросія”.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*