Графіки погодинного відключення світла на Закарпатті 26 листопада

На сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» оприлюднено графіки погодинних відключень електроенергії на 26 листопада 2022 року, які за словами закарпатців не всюди і не завжди відповідають дійсності щодо обмеження електроенергії.

Але крім цього графіку, іншої актуальної інформації не має. У компанії попереджають, що час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні. Так було 24 листопада, коли по всій Україні перестали застосовувати графіки погодинних відключень, натомість енергетики застосували аварійні відключення, внаслідок масового обстрілу рф об’єктів критичної інфраструктури у регіонах.

За словами голови правління Укренерго Володимир Кудрицький, всіх абонентів переведуть з аварійних відключень на планові за 1-2 дні. Найскладніший етап після цієї атаки наша енергосистема вже пройшла.

Для зручності графік можна і завантажити.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

16 коментарів

 1. А інших вулиць ви не знаєте? Одне і те ж кожного разу. То на весь день вимкнення, то на 9! годин. Зробіть НОРМАЛЬНИЙ графік. Вимкніть інші вулиці, які ще ні разу не вимикали. Це якесь свинство.

  • На щедріна 38 , Докучаєва 8, Заньковецька 25,світла немає вже 2-гі сутки, про які три годині відключення ви говорите.
   Чому люди поставлені в нерівні умови.
   Виключають світло в одних і тих же будинках. Місцева влада людей поділила на білих і чорних. Одні можуть жити і ні в чому собі не відмовляти, а інші мають тільки існувати.
   Чому нам виключають світло і за нас і за сусіда в якого постійно є світло.
   До яких пір буде таке знущання.
   Під час війни мають всі бути в рівних умовах, а не окремі вулиці.
   Немає бути , що я багатий, а ти дурень.
   Одні поставлені на коліна і цих людей ніхто не чує.
   Так немає бути!!!!!!!
   Не треба спекулювати тим, що хлопці воюють, ці питання не до хлопців, а про вулиці що ніразу не відкючали , а стратегічного значення вони не мають.

 2. Щось не розумію навіщо взагалі публікувати ці “графіки”, якщо світло все одно виключають на 12+ годин вже другий день підряд…

 3. Графік відключень написаний від «фонаря»
  Ужгород весь центр, все вуличне світло горить не перестаючи. Мукачево – відключають , економлять світло. А м. Свалява, вул Жатковича вже другу добу без світла зовсім. Раніше відключали на 6, 8 годин. Потім по три рази на день по 4 години. А зараз – зовсім вирішили що нашим дітям не треьа ні тепла ні їжі. Теж саме у с. Поляні. «Обрані» світять і вдень і в ночі, а такі як вул Курортна – сидять без тепла, води,світла і каналізацію відкачують генераторами. Хіба це чесно? Чому не має почергового відключення? Так як казав президент. Чому ви робите що хочете. Ми такі самі живі люди, і наші діти теж хочуть їсти і пити. Якби ви контролювали процес виконання поставленої Президентом задачі, такого б не було. Притримуйтеся графіку відключень і не займайтеся цим знущанням з людей.
  ( в Ужгороді світяться навіть зачинені магазини, щоб було гарно видно товар на полицях, а хтось сидить без води, тепла і світла по декілька діб підряд). Просто нелюді!

  • Тварюки хто??.. Василю іди похмелись, ракетами інфраструктуру нищать. інша справа – чому десь нема, а десь гірлянди новорічні цілодобово..

  • Це капець просто. По 8-Березня дім повність на електриці😡 не можу приготувати навіть їжу дитині 😡😡😡

 4. Про які графіки відключення ви пишете ?
  По вулицях Щедріна ,Заньковецька 22-го листопада світла не було 22 години, 25-го світло за добу на на дві години і 40 хв., про які три годинні відключення.
  Люди поставлені в нерівні умови.
  Одні жирують, а інші не бачать світла.
  В квартирах холод, продукти портяця у людей виникають отруєння із-за відключень холодильників( правила зберігання порушені).
  ,Чому така несправедливість під час війни всі мають бути в рівних умовах.
  Не може одна вулиця освчуватись як новорічна ялинка, а сусідня бути сутками без світла.
  Не треба спекулювати хлопцями які на війні, під час війни всі мають бути в рівних умовах, не має бути ні в кого ніяких привілеїв, не всі будинки в яких не виключають світло є об’єктами інфраструктури.
  Перестаньте ділити людей на білих і чорних.
  Сьогодні 26 листопада світло за графіком мало б бути з 1.00 по 10.00 годину, зараз 7.00 годин ранку, а світла як з 25-го листопада не було так і зараз його не включили!!!!!! Який графік, кругом обман. Набридло.
  Так немає бути!!!

 5. Щедріна вже треті сутки без світла .навіщо тоді графік відключень. Чому сусідні вулиці мають світло, ніякого відношення до інфраструктури ці будинки в яких є світло немають.
  Чому видаляєте коментарі.

 6. Це що за аварійні відключення одні і тіж райони в Ужгороді (Гвардійська), в цей час поруч Закарпатська -мийка працює,АТБ працює, клапач працює,якщо аварійні то всіх,а то одні в темного сидять а інші гроші заробляють!

 7. Пишіть правду офіційну для Києва, що світла немає взагалі!!м.Берегово Вже третій день підряд дають тільки вночі на 3 години!тобто світла НЕМАЄ 21 годину на добу, а не 6! Пишіть що у нас постійно аварійні відключення інакше хто отримає ту енергію що ви сюди по графіках рахуєте?Попереджайте людей

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*