Ховаються: Закарпатців закликають не селити чоловіків-переселенців призивного віку

У мережі у багатьох закарпатських групах люди обурюються, що на Закарпаття їдуть чоловіки, щоб сховатись від війни.

У той час коли на Заході гуртуються чоловіки, масово вступають у лави тероборони та відправляються на захист України на Схід, сюди разом з родинами приїжджають чоловіки, які здатні боротись пліч-о-пліч разом із закарпатцями.

За словами мешканців Закарпаття, у область приїхало чимало чоловіків на крутих машинах, які поводять себе як “бидло”, скупляють дорогий алкоголь. Тому в мережі йдуть заклики до власників готелів, садиб не заселяти чоловіків та повідомляти воєнкомати про чоловіків призивного віку.

“Завтра зрана треба дати команду оби всі газди готелів, садиб і старости сіл по часниках надали списки у воєнкомат кілько поселили біженців чоловіків призовного віку. А военком разом із поліційов мают на місті виписовати повістки і відправляти назад захищати свої міста. Бо приїзжі бики погородили всьо Міжгіря джіпами, чистят із банкоматів по 50-100 тисяч (а місні не можут пенсію вибрати) і носят із СПАРа ящиками пиво та паленку. І сміются нагло з місних. Плануют туй побухати док наші хлопці будут войовати, а як всьо устаканится та мош і домі вернутися. Я рахую, що і “бикам” приїзжим треба дати шанс повойовати” – йдеться у одному із повідомлень.

Відомо, що змушувати переселенців з окупованих територій йти туди воювати не можна. Однак вони можуть ставати на захист інших областей.

У той же час чоловіки, які втекли від бойових конфліктів мають свою думку, щоб не йти воювати. На скріні переписка з людиною, яка шукала прихисток для родини в Ужгороді.

Zakarpattya24

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*