«Хто ж тоді буде творити мир?»: Орбан пояснив, чому проти санкцій щодо російського патріарха

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан пояснив свою позицію щодо санкцій проти глави Російської православної церкви патріарха Кіріла тим, що про мир в Україні мають домовлятися церковні лідери.

Про це пише “Європейська правда” з посиланням на угорське видання Telex.

За словами Орбана, ЄС не досяг домовленості щодо санкцій проти патріарха Кирила – і це було важливо, оскільки православна церква буде відігравати ключову роль у “довготривалому врегулюванні конфлікту” в Україні.

Угорський прем’єр додав, що слід уникати накладання санкцій проти церковних діячів хоча б тому, що у відповідь під санкції можуть потрапити і “наші церковні лідери”. “А хто ж тоді тут творитиме мир?” – зазначив Орбан.

Більше того, на думку Орбана Європейський Союз “досяг стелі” у своїй санкційній політиці, зокрема йдеться про ембарго на російський газ, якого, за словами прем’єра Угорщини, потрібно уникати.

Нагадаємо, у своєму шостому пакеті санкцій проти росіі Євросоюз не включив до списку осіб патріарха Московського Кирила (Владіміра Гундяєва). За даними західних ЗМІ, на етапі обговорення Гундяєва таки включили у список, але врешті вилучили через позицію прем’єра Угорщини Віктора Орбана.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*