Історія з малюком, якого залишили у пологовому Мукачева, матиме щасливий кінець

Малюка, якого мама залишила в пологовому будинку лікарні Святого Мартина збираються всиновити. Про це повідомила начальниця Служби у справах дітей Мукачівської міської ради Ольга Степанова. 

За її словами, з дев’яти сімей, які перебувають на обліку і є кандидатами в усиновлювачі, перша подружня пара виявила бажання стати батьками для хлопчика. Вони вже встановили контакт та розпочали процедуру всиновлення.

Степанова розповіла, що історія цього покинутого хлопчика спричинила чималий резонанс у ЗМІ. Серед охочих взяти його у свою родину були жителі Мукачівської громади, жителі інших областей та навіть іноземці. Загалом, працівникам Служби у справах дітей довелося надати близько ста консультацій.

Крім того, на обліку служби перебувають ще 50 дітей-сиріт та 105 дітей, позбавлених батьківського піклування — усі вони чекають на нову родину.

Нагадаємо, хлопчик народився 28 квітня при передчасних пологах. Мама залишила його у пологовому будинку, ніхто з її родичів до медзакладу також не з’явився. Детальніше його історію ми розповіли тут.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*