Кадрова чистка: на Закарпатті директори чотирьох лісництв не витримали аудиту

Контракти розірвали з директорами Мокрянського ЛМГ, Довжанського ЛМГ, Брустурянського ЛМГ та Ужгородського ЛГ. Таке рішення ухвалили після масштабного внутрішнього аудиту.

У цих господарствах виявили різноманітні порушення, серед яких: незаконна рубка; безпідставне списання коштів; продаж необробленої деревини без укладання договорів; збут кругляку за нижчими цінами, ніж ті, що склалися на загальному аукціоні; невідповідність даних бухгалтерського обліку електронному, що призводить до безконтрольного списання бирок під час заготівлі деревини. Усе це призвело до мільйонних збитків.

Очільник Держлісагенства Юрій Болоховець скаржиться, що при найбільших показниках лісистості регіону (51%) та запасів деревини рівень заробітної плати закарпатських лісівників більш ніж удвічі менший від хмельницьких (де рівень лісистості всього 13%).

“Деякі лісівники явно не живуть на одну зарплату, враховуючи кількість корупційних скандалів в регіоні… Підприємства не повинні нести тягар неефективних керівників”, — наголосив Болоховець.

Як повідомила начальниця Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства Вікторія Білоусова, всі дані про порушення передано до Закарпатської обласної прокуратури.

“Це попередження корупційного негативу, який шлейфом тягнеться за нашою сферою. Лише зміна принципів управління зможуть викорінити корупційні схеми та відродити галузь”, — зауважила Білоусова.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм-каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*