Кого із заступників звільнить голова Закарпатської ОДА і кого призначить: інсайд

Як повідомлялось раніше, Президент України Володимир Зеленський 10 грудня 2021 року призначив головою Закарпатської ОДА Віктора Микиту, який до цього працював на різних посадах в Службі безпеки України.

Володимир Зеленський та Віктор Микита

Віктору Микиті у спадок залишились заступники, яких призначав попередній голова ОДА Анатолій Полосков: Мирослав Білецький – перший заступник, Петро Добромільський, Іштван Петрушка, Ігор Шинкарюк – заступники голови, та Олександр Пацкан – заступник з питань цифрового розвитку. Всі чітко розуміють що ці всі посади – політичні, тому формуються на основі домовленостей.

Іштван Петрушка,Ігор Шинкарюк,Анатолій Полосков та Мирослав БілецькийЗ власних достовірних джерел виданню Закарпаття 24 стало відомо про ситуації у стінах Закарпатської обласної державної адміністрації, щодо кадрових питань керівництва. Новий очільник краю має намір внести корективи у керівний склад Закарпатської ОДА.

За інформацією яку ми отримали, Мирослав Білецький, який наразі обіймає посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА залишиться на посаді, а Петру Добромільському, Іштвану Петрушці та Ігорю Шинкарюку покажуть на вихід. Заступник з питань цифрового розвитку Олександр Пацкан також залишиться на посаді, тому що напрямок цифрового розвитку та цифровізації політично нікому не є цікавим.

Новий склад заступників буде базуватись на основі політичних домовленостей, а саме: Мирослав Білецький («Рідне Закарпаття») – перший заступник, Василь Іванчо («За Майбутнє») – заступник, Георгій Горват («Батьківщина») – заступник, Юдіта Петеї («КМКС») – заступник, та відповідно Олександр Пацкан – заступник з питань трансформації та цифровізації (до речі також квота «Батьківщини»).

Мирослав Білецький «Рідне Закарпаття»
Василь Іванчо «За майбутнє»
Георгій Горват «Батьківщина»
Юдіта Петеї «КМКС»
Олександ Пацкан «Батьківщина»

Хочемо зазначити, що кандидати на посади заступників голови Закарпатської обласної державної адміністрації ще мають пройти спецперевірку та співбесіду в Офісі Президента Україна.Тільки після цих процедур можливе їхнє назначення на посади.

Нагадуємо, що після скандалів, взаємних обвинувачень фракцій про незаконність дій та трьох «мінувань» будівлі облради, депутати 25 листопада 2021 року обрали головою Закарпатської обласної ради представника партії «Рідне Закарпаття» Володимира Чубірка. За відповідне рішення проголосували 37 депутатів. Пізніше депутати обрали заступників голови облради: першим заступником голови Закарпатської обласної ради став Андрій Шекета («Батьківщина»), заступником – Василь Дем’янчук («Європейська солідарність»), та Андріана Сушко («За майбутнє», яку однопартійці обгрунтовано звинувачують у зраді усієї команди, та застосують до неї право «імперативного мандату»).Слід розуміти що зміни в керівництві Закарпатської ОДА, яку формують на квотній основі, можуть призвести до розпаду так званої «нової коаліції», що тягне за собою також новий формат керівництва у Закарпатській обласній раді.

Однозначно буде гаряче у новому політичному сезоні, і ми будемо в курсі усіх подій! Tому підписуйтесь на нас у Facebook та Telegram .

1 коментар

  1. Чому ніхто із Слуг народа не займає ніяку посаду. Видно Віктор Микита також за Рідне Закарпаття. Нема неічого доброго Всі домовленості за гроші.Все продажне.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*