Коли на Закарпатті відключатимуть світло 20 січня: графік

Стали відомі прогнозовані години включення/відключення електроенергії у Закарпатській області 20 січня. Їх опублікували на сайті “Закарпаттяобленерго”.

Перелік населених пунктів у рамках кожної черги шукайте на сайті компанії. Також перевірити свою чергу можна в чат-ботах у Telegram і Viber.

Фактичні години включення/відключення можуть бути змінені у разі:

 • недотримання доведених граничних величин споживання електричної енергії споживачами області;
 • під час повітряної тривоги на території Закарпаття;
 • у разі відсутності зв’язку для дистанційного включення/відключення електроенергії, в результаті чого потрібен час для доїзду аварійних бригад до підстанцій;
 • на час, необхідний для проведення перемикань по зміні черг.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

10 коментарів

 1. Чому світло відключають на п’ять годин. А включають надві години скажить будь ласка як можно приготувати йісти дітям за дві години якщо тільки е електрична плита

 2. Чому Закарпаття на стільки страждає від світла? Навіть у Миколаївській області такого нема, там відключають на 2 години а дають 5 годин а в нас навпаки чому так?

 3. Маленькі магазини скоро всі позакриваються бо за дві години включення електрики навіть акумулятор не зарядимо.

 4. “В енергосистемі України вперше за довгий час скоротився дефіцит потужності. Виробництво електроенергії збільшилось завдяки тому, що закінчився ремонт одного з блоків ТЕЦ”-повідомляє УКРЕНЕРГО. ЧОМУ ЦЕ НЕ ВІДЧУВАЮТЬ СПОЖИВАЧІ ЗАКАРПАТТЯ?!!!

 5. Чому графік відключень на Закарпатті 5 або навіть і 6 годин (всього 2години є), коли в інших областях 3-4години відсутнє потім 3-4 години світло є.???

 6. У вас совість є? Тільки електроплита газу нема,4 сім’ї з дітьми інвалідами, 14 людей , ми біженці, втекли від вибухів, прийшли до холоду і голоду. Як годувати дітей? Дайте хоч би 4 на 4. Будем якось пристосовуватися. А то виходить якийсь геноцид, 2 години світло, а 6 годин нема! Совісті у вас нема!

 7. Вул Щедріна вимкнули в 9 годин ранку ввімкнули через 5 годин на пів години, це як можливо, тільки техніка псується, уже і на 2 години не дають,як жити? І областях де є руйнування і то краще дають

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*