Коли не буде світла 21 січня у чотирьох чергах на Закарпатті

Закарпаттяобленерго оновило графіки відключення електроенергії на наступну добу.

21 січня за доведеними до області лімітами від диспетчера “Укренерго” було сформовано наступні періоди відключення:

Періоди відключень залишаються стабільними – 16 годин протягом доби.

Нагадаємо, в “Укренерго” прозвітували про зростання виробництва електроенергії.

Електроенергії побільшало завдяки завершення ремонту одного з блоків ТЕЦ, невеликого зростання генерації на інших ТЕЦ і гідроелектростанціях.

Втім дефіцит потужностей все ще суттєвий. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

9 коментарів

  1. Чудовий графік на Закарпатті! Дякуємо керівництву області. Всюди по Україні дають більше світла, а в нас чим далі тим веселіше. Іроди!!

    • Видаляються коментарі з матюками, бо якщо всі редагувати, то і на новини часу не буде. Читачі залишають тут незадоволення відключенням електроенергії, не розуміючи, що Закарпаттяобленерго читати коментарі не буде.

  2. Но і шо кончені по графіку тепер мали включити 6 година без світла і они не включили нормально

  3. Що ви робете? на один годину влючаете свет. Ви включили свет в 13:17години и виключили в 14:35, ну и где тут спровидливось у вас с мозгов все порятке, дайте людям жизнь!

  4. А где свет на дорожных столбах????…у нас на пешеходном переходе парня сбила машина!!!..свет включают на два часа а сидим без света по 5-6часов!..батареи не успевают нагреться!Президент сказал, что по выходным вообще не должны выключать свет!!!Такое безобразие только в Закарпатье творится!Издевательство над людьми!!!!Сюрте.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*