Корупція у центрі МВС на Закарпатті: Службовця та екс-правоохоронця взято під варту

Суд за погодженням обласної прокуратури взяв під варту заступника начальника регіонального сервісного центру МВС в Ужгороді та його пособника – колишнього правоохоронця, які “погоріли” на вимаганні хабарів за надання низки послуг. Для обох визначено заставу – понад 190 тисяч гривень за одержання неправомірної вигоди та понад 500 тисяч гривень за пособництво.

Підозрюваних на днях затримали під час передачі коштів посередником службовцю центру. Слідство встановило, що працівник РСЦ за сприяння у видачі документів та винесення позитивного експертного висновку щодо авто, затребував 2400 доларів у закарпатця.

Також встановлено, що обома підозрюваними була налагоджена корупційна схема з безперешкодного надання громадянам низки послуг поза межами процедури, встановленої законодавством. Серед яких – реєстрація та постановка на облік ТЗ, видача, обмін і підтвердження посвідчень водія та інші. За кожну з послуг брали 100-200 доларів. Кошти забирав посередник та передавав службовцю.

У офісі центру були проведені обшуки. Наразі встановлюється причетність й інших працівників регіонального сервісного центру.

Триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України) та ч. 5 ст .27 ч. 3 ст. 368 КК України.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

2 коментарів

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*