Ліквідовано ботоферму, яка під керівництвом РФ сіяла фейки на Закарпатті – СБУ

Загалом, було ліквідовано 5 ворожих ботоферм від Харкова до Закарпаття.

У СБУ повідомляють, що завдяки системній роботі щодо запобігання та знешкодження інформаційної діяльності окупантів, вдалось ліквідувати міжрегіональну мережу ботоферм.

Ботоферми діяли на Закарпатті, у Харкові, Черкасах, Тернополі. Уся агентурна мережа нараховувала понад 100 тисяч фейкових акаунтів.

Інтернет-агенти отримували завдання від російських спецслужб – проводити інформаційні диверсії, розхитуюючи при цьому внутрішню обстановку в Україні.

Фейкові акаунти через соцмережі, в тому числі і заборонені на території держави, поширювали викривлені новини з фронту та дезінформували користувачів щодо повномасштабного вторгнення в Україну, цим самим інспіруючи панічні настрої серед українців.

Під час обшуків у головних офісах ботоферм було вилучено кілька тисяч сім-картки різних мобільних операторів, комп’ютерне обладнання, чорнову бухгалтерію.

Особи, які згідно ст.110 займались посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України будуть притягнуті до відповідальності. Наразі відкрито кримінальне провадження та триває слідство.

1 коментар

  1. Це просто жах. Що коїться в нас на Україні. Коли вже всіх зрадників спіймають та покарають щоб мирні люди спокійно жили, в чому ж винні прості бідні люди. Велика подяка організаторам таких ботів, я теж кілька акаунтів відправила на блокування. 🙏🙏🙏🙏Боже, збережи український народ.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*