Лісова реформа: Ужгород стане центром закарпатських, львівських та івано-франківських лісництв

У межах лісової реформи в Україні створили “Карпатський лісовий офіс” із центром в Ужгороді, який об’єднує закарпатські, львівські та івано-франківські лісництва. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

На його думку, це рішення сформує майбутнє лісової галузі Закарпаття на найближче десятиліття.

“Керівництво держави ухвалило таке рішення на підставі показників роботи Закарпаття в умовах воєнного стану, економічного зростання, ефективності функціонування органів виконавчої влади в регіоні та сприятливого суспільно-політичного й економічного клімату”, — заявив керівник області.

Микита подякував за це рішення президенту Володимиру Зеленському, Офісу Президента та керівнику Державного агентства лісових ресурсів Юрію Болоховцю, наголосивши, що боротьба Ужгорода за право стати центром західного лісництва країни була “надзвичайно складною”.

За даними “Paragraph.Закарпаття”, Державне агентство лісових ресурсів планувало створити центр “Карпатського лісового офісу” у Львові. Натомість у соцмережах Закарпатської обласної ради стверджують, що в Івано-Франківську. Так чи інакше, Віктор Микита особисто переконав керівництво країни змінити рішення під час візиту до Києва минулого тижня.

До слова, очолив «Карпатський лісовий офіс» колишній директор Коростенського лісгоспу Володимира Бедзяна.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*