Лубінець розкритикував Омбудсмена Угорщини за відсутність часу моніторити права угорців та українців

Омбудсман Угорщини не знаходить вільного часу в графіку для моніторингу прав угорської та української національних меншин. Про це заявив Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

“Неодноразово звертався із офіційним листом до пана Акоша Козми, Уповноваженого з фундаментальних прав Угорщини з пропозицією проведення спільних моніторингових візитів на території Угорщини та України щодо дотримання прав національних меншин. Однак відповіді так і не отримав за понад два місяці.” — зокрема, зазначив Лубінець.

За його словами, через те, що Омбудсман Угорщини не має часу на візит та спілкування, випливає, що захист прав української національної меншини для Омбудсмана України важливіше, ніж захист прав угорської національної меншини для Уповноваженого з фундаментальних прав Угорщини.

“Підкреслюю, що питання прав меншин є надзвичайно важливим для України та для мене, як Омбудсмана. Саме тому, наша інституція приділяє особливу увагу моніторингу дотримання прав всіх національних меншин, які проживають на території України, держави, яка зараз зі зброєю в руках захищає наші загальноєвропейські права та цінності” — підсумував посадовець.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*