Мер Будапешта побував у Бучі і заявив, що Угорщина не дорівнює її уряду

Мер Будапешта Гергей Корачонь здійснив робочий візит до України. Під час поїздки Корачонь побував у військовому шпиталі в Києві та дитячій лікарні, а також відвідав місця воєнних злочинів російських військових у Бучі. Про це він відзвітував на своїй сторінці у Твітері.

Міський голова столиці Угорщини зустрівся із своїм колегою Віталієм Кличком. Під час перемовин він акцентував увагу на тому, щоб всіх угорців не прирівнювала до тамтешнього уряду.

“Я приніс послання мільйонів угорців на нашу зустріч з мером Віталієм Кличком: Угорщина не дорівнює своєму уряду. Ми знаємо, що означає боротьба за свободу. Це війна між добром та злом. Для сталого миру Київ має перемогти, і Будапешт підтримує їх”, — запевнив він.

Корачонь також опублікував фото з Бучанського цвинтаря, під яким порадив приїхати сюди своїм опонентам, ймовірно, натякаючи на прем’єр-міністар Віктора Орбана та його прибічників.

“Якщо хтось втратив моральний компас і не може побачити різниці між жертвою і агресором, якщо хтось забув, що пережили угорці у ХХ сторіччі — раджу приїхати сюди, в Бучу і в Київ, та подивитися в очі тих, хто вижив. Тоді буде ясно, що у цій війні не просто дві країни воюють між собою, а зла сила намагається окупувати іншу країну”, — зазначив мер Будапешта.

Гергей Корачонь також заявив, що Угорщина не тільки має моральний обов’язок підтримати українців, а це й у її власних інтересах — аби не доводилося думати, яка наступна країна стане жертвою агресії. 

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

2 коментарів

  1. Нажаль дорівнює. Орбан не впав з місяця, його вибрали угорські громадяни на демократичних виборах. Це не орбан, це угорщина.

  2. Ми повіримо в це, якщо уряд Орбана відсторонять і Угорщина змінить ставлення до України та до Росії.

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*