Міжгір’я заплатить за перевезення школярів понад 700 тис. грн підприємцю, у якого немає автобусів

Міжгірська селища рада протягом трьох з половиною місяців орендуватиме у ФОПа Віталія Іванини п’ять шкільних автобусів. Про це йдеться у матеріалі проекту “Наші гроші”.

Передбачається, що на цих автобусах школярів будуть підзвозити до чотирьох шкіл у селах Голятин, Торунь, Майдан та Репинне. 

ФОП Віталій Іванина отримує за оренду транспортних засобів 731,5 тис грн. Його, як виконавця цього замовлення, обрали за результатами відкритого тендеру, який проводився на сайті “Прозорро” 8 вересня. Щоправда, журналісти звернули увагу на те, що цей підприємець зареєструвався на “Прозорро” всього за тиждень до проведення тендеру — 30 серпня 2022 року.

Для участі у тендері переможець подав довідку, що буде надавати послуги п’ятьма автобусами марки БАЗ А079.14, проте наразі немає жодної інформації, яка б підтверджувала у нього наявність транспорту. 

За даними з відкритих джерел, автотранспорту у Віталія Іванини немає. Відомо лише те, що раніше новостворений ФОП працював у комунальному підприємстві Міжгірської селищної ради “Ринок”, яке у 2019 році перейменували на КП “Чисте Міжгір’я”.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*