На Донеччині ворожа ракета вбила уродженця Закарпаття — лікаря Володимира Бурю

Під час обстрілу Слов’янська загинув завідувач дитячої реанімації Володимир Буря — уродженця села Онок Виноградівської громади Берегівського району. Про це повідомили у Слов’янській міській військової адміністрації.

Трагедія сталася у середу, 7 вересня. Російська ракета влучила у будинок на вулиці Торській, де мешкав Володимир. Закарпатець покинув Слов’янськ після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, втім напередодні трагедії заїхав додому по особисті речі.

Володимир народився у селі Онок Закарпатської області. Закінчив медичне училище в Хусті, згодом навчався на педіатричному факультеті Запорізького медінституту. Проходив інтернатуру в Слов’янську. Завідувачем реанімації в лікарні пропрацював понад 20 років.

“Благородній та відповідальній справі лікаря-реаніматолога Володимир Васильович присвятив все своє життя, врятувавши тисячі маленьких пацієнтів. Колеги пригадують його як чудового фахівця, людину з великим серцем та доброю душею”, — згадують Володимира у Слов’янській МВА.

У 2014 році Володимир Буря був нагороджений Подякою Міністерства охорони здоров’я та особистим цінним подарунком Міністра внутрішніх справ за мужність та бездоганне відношення до лікарської справи під час проведення АТО.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*