На кордонах Закарпаття колапс: охочі встигнути ввезти автівку за нульовим розмитненням добами чекають на спеці

На угорсько-українському та словацько-українському кордонах утворилися великі черги з машин, котрі ввозяться для розмитнення. Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Очільник області напередодні прибув у пункт пропуску «Тиса», аби дізнатися про проблеми, які призвели до черг на угорсько-українському кордоні.

“У випадку з Угорщиною ці черги розтягнулися на декілька кілометрів та іноді сягають до 800 автомобілів. Трохи краща ситуація на словацько-українському кордоні, однак вона також викликає неабияке занепокоєння”, — сказав Микита.

За словами голови ОВА, люди перебувають у транспортних засобах по декілька діб, на спеці та без належних санітарних умов. Натомість туристи та автівки, що перетинають кордон транзитом, рухаються спокійно та у звичному темпі.

“Щодо черги, яка виникла, то тут є низка об’єктивних та суб’єктивних чинників. Трафік збільшився у сотні разів, машини на розмитнення їдуть не лише з Угорщини, а й із країн Прибалтики, Польщі та інших. Значна частина авто не має відповідно оформлених документів, що значно ускладнює пропуск та оформлення. Є й інші чинники операційного характеру, які потребують негайної оптимізації”, — зазначив Микита.

Сьогодні він має зустрітися з представниками митниці та прикордонної поліції Угорщини, аби оперативно вирішити проблемні питання.

Відео: Закарпаття 24

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*