На кордоні Закарпаття за звільнення від самоізоляції пропонували хабарі, найменший – 90 грн

Про чергові спроби підкупу прикодонників повідомили у Чопському прикордонному загоні.

За учорашній день зафіксували ще чотири спроби підкупу прикордонних нарядів. Усі четверо правопорушників мали намір уникнути встановлення додатку «Вдома», який фактично контролює проходження самоізоляції після повернення з-за кордону.

Зокрема, в залізничному пункті пропуску «Чоп (Дружба)» троє наших співвітчизників при в’їзді надали на контроль паспортні документи, в один з яких вклали 2000 угорських форинтів, а в інші два – по 1000 форинтів. Не маючи сертифікатів про вакцинацію, чоловіки за допомогою хабаря намагалися умовити правоохоронців дозволити їм не завантажувати додаток «Вдома» у мобільні телефони.

Інший випадок стався в автомобільному пункті пропуску «Чоп (Дружба)». Нехтуючи безпекою оточуючих, 49-річний закарпатець шляхом надання неправомірної винагороди також сподівався уникнути проходження самоізоляції. У всіх випадках прикордонники рішуче відмовилися від грошових коштів та доповіли керівництву. На місце події викликали співробітників Нацполіції.

Також на адресу Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області направлено повідомлення про можливе виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Після складання відповідних документів та завантаження додатку «Вдома» усіх правопорушників оформили на в’їзд в Україну, проте з пунктів пропуску вони вибули у супроводі представників поліції.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*