На Міжгірщині православні віряни ПЦУ та УПЦ МП не можуть поділити храм 

Жителі села Присліп розділилися на дві церковні громади ще у 2019 році: одні обрали новостворену Православну Церкву України, інші — Українську православну церкву Московського патріархату. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «М-Студіо».

Згідно з документами про право власності, протокол загальних зборів та статут, які надав один з вірян, споруда належить ПЦУ. Утім, судова тяганина триває і досі, адже сторони оскаржують рішення суду і не можуть дійти згоди щодо того, кому таки дістанеться церква. 

За словами парафіян Православної церкви України, основним центром агресії серед прихильників Московського патріархату є сам священнослужитель. Мовляв, він і підбурює своїх вірників на ворожнечу та веде антиукраїнську політику. А на священника ПЦУ навіть підіймали руку. Прихильники УПЦ МП також змінили замки у храмі. 

Недільна служба у Присліпі обернулася штовханиною, яку намагалися припинити поліцейські. Ні віряни ПЦУ, ні віряни УПЦ МП так і не змогли потрапити всередину, тому священники правили службу надворі — у двох різних кінцях території храму.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*