На Мукачівщині понад шість тисяч споживачів залишаться без газу: людей просять підготуватися

З 9 по 14 листопада на Мукачівщині тимчасово буде припинено газопостачання у 19 населених пунктах. Про це повідомили на сторінці “Закарпатгазу”.

Йдеться про села Горонда, Форнош, Нижній Коропець, Дерцен, Жнятино, Баркасово, Серне, Чомонин, Гать, Гут, Запсонь, Косино, Попово, Гетен, Рафайново, Шом, Батрадь, Каштаново, Горонглаб. Загалом це торкнеться 6 225 споживачів. Жителів цих населених пунктів закликають завчасно підготуватися, зокрема, подбати про альтернативні джерела енергії.

“Відключення здійснює Закарпатське лінійне управління магістральних газопроводів. Фахівці мають здійснити переврізку новозбудованої магістральної ділянки газопроводу. Це дозволить диверсифікувати джерела надходження газу в нашу країну, а простими словами: створити умови для постачання газу з Європи в Україну. Це підвищить енергетичну безпеку держави, що надзвичайно важливо в умовах, які сьогодні склалися в державі”, — зазначили у “Закарпатгазі”.

Відтак, газопостачання до осель буде перекрито. Згодом систему перевірять на герметичність, аби здійснити безпечне відновлення газопостачання.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*