На Тячівщині кількатисячне селище залишилося без газу: чому не влітку

Відсьогодні, 28 вересня, майже 2,5 тисячі споживачів на Тячівщині тимчасово перебуватимуть без газу через проведення планових робіт. Ппро це повідомили у пресслужбі АТ «Закарпатгаз».

За словами менеджерки з адміністративної діяльності Тячівської дільниці АТ «Закарпатгаз» Анни Галас, поки що планують замінити 570 м підземного газопроводу. Такі дії допоможуть підвищити надійність газопостачання у смт Буштино, і особливо — в період опалювального сезону.

Крім того, газовики монтують три засувки, які допоможуть у разі виникнення аварійної ситуації, для проведення ремонтних робіт відключати від газопостачання не весь населений пункт, а лише його частину.

“У споживачів виникає питання: чому ці роботи проводимо зараз, а не влітку. Насправді, проводимо і влітку. Існує певний графік і черговість, адже неможливо замінити всі газопроводи за один-дві місяці. Це — досить ресурсозатратний процес. От, наприклад, з початку цього року в рамках заходів з модернізації першочергових об’єктів критичної інфраструктури ми замінили понад 12 км підземних газопроводів. До кінця замінимо ще 4 км”, — пояснив технічний директор підприємства Сергій Козар.

Заміна газогону у Буштині обійдеться 1,2 млн грн.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*