На Ужгородщині прощатимуться із загиблим сержантом Володимиром Опалеником

Завтра, 19 вересня, Оноківська громада прощається з захисником України – Опалеником Володимиром.

Сержант військової частини А7015 загинув 7 вересня 2022 року на території Харківської області, виконуючи свій обов’язок – захищаючи нашу Батьківщину від рук російського агресора.

Кортеж з тілом загиблого близько 12 години за київським часом буде рухатися автоколоною від колишнього посту ДАІ в с.Оноківці до с.Кам‘яниця. Спочатку заїде на вулицю Гагаріна, де загиблий попрощається з домівкою матері, потім через вулицю Першотравнева та центр – в с.Невицьке за адресою: вулиця Садова, 100, де й відбудеться чин похорону о 13 годині.

“Закликаємо усіх мешканців нашої громади з пошаною провести нашого Героя у місце його останнього спочинку. Також прохання до автомобілістів доєднатися до траурного кортежу, облаштувавши свій транспортний засіб Державним Прапором, чорною стрічкою”, – повідомила Марія Коваль-Мазюта.

Про Володимира згадують – він був безвідмовний, щирий, веселий до останнього, людяний, трудолюбивий, чесний, завжди усміхнений, уважний до оточуючих. З війни живим його не дочекались дружина, діти, брат та мати.

Війна забирає кращих…

Щирі співчуття родині та вічная пам’ять Герою!

Закарпаття 24

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*