На Закарпатті 9 січня збільшено період відключення світла: графіки

У Закарпаттяобленерго повернулись до тривалих протягом доби стабілізаційних відключень електроенергії.

Відтак, графіки відключень світла на 9 січня виглядає так:

Графіки складені відповідно до лімітів, які визначає і доводить усім областям НЕК «Укренерго».

У компанії просять звернути увагу, що через морозну погоду зростає енергоспоживання, а відтак дефіцит в енергосистемі порівняно з більш теплою минулою неділею, – повідомляє НЕК «Укренерго». Обмеження – це вимушена міра через масовані російські обстріли української енергетичної інфраструктури.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

7 коментарів

  1. А ви де, на Говерлі найшли мороз? Нись под Чопом до +7. Брехачі. Мусай тотих наших енергетиків реприватизувати од москалів.

  2. У Мукачеві теж +7 шо то за мороз
    такий завтра буде ще тепліше що з вами таке казки нам розповідаєте

  3. На вулиці +10…морозами в не пахне. Дурять народ, як лиш можуть! Сволочі. У Києві від Нового Року вимикали світло лише раз, зато на Закарпатті і стабільні виключення і морози виявляється! Зла на вас не вистачає

  4. На вулиці плюсова температура, чому ви пишете про морози, Закарпаття що не Україна? В інших містах, навіть в тих що прикордонні і обстрілюються і то є світло, і так часто не відключають , а у нас по 12 Годин на добу немає світла, і графік не відповідає тому що публікують щодня, там по три чотири години пишуть а насправді не так! І кожного дня! Коли щось зміниться? Куди звернутися за роз’ясненнями?

  5. Де мороз розказуете казаки один день є доста а на другий ізчезло зомбируете народ

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*