На Закарпатті персоналу ресторану, який влаштував гучну вечірку, вручили повістки (ВІДЕО)

Сьогодні у мережі жителів Закарпаття обурило відео з гучної вечірки у ресторані “Forest” у м.Хуст. Зокрема, кілька відео опубліковано у місцевій групі.

Сам заклад за день до свята анонсував подію. Так, 14 січня на сторінці закладу розповіли про присутність на вечірці MOON SHOT – офіційного українського діджея світового фестивалю Ultra Music Festival. Зазначалось, що музикант з перших днів війни займається волонтерством. Під час своїх виступів в Європі, поширює інформацію про війну в Україні.

На гучну вечірку, яка недоречна під час воєнного стану, звернули увагу голови Закарпатської ОВА.

“Вже перевіряємо цю інформацію, встановлюємо всі обставини, які потрібні для прийняття рішення” – відповів Віктор Микита.

Згодом, очільник області повідомив, що працівниками військомату вручено повістки персоналу закладу.

“Вони поповнять ряди ЗСУ. Окрім цього, це стосується й інших, хто організував цей захід. Ведеться робота з власниками кафе та ресторанів щодо недопущення подібних випадків. Вони є поодинокими, але не системними. Реакція буде щоразу оперативною” – зазначив він.

У мережі більшість обурюється вчинку ресторану “Forest”, але деякі закарпатці звертають увагу на їхню допомогу ЗСУ. Відомо, що 10 січня на своїй сторінці заклад повідомив, що за різдвяні свята їм вдалось зібрати на допомогу ЗСУ 50 тисяч гривень.

Закарпаття 24

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

10 коментарів

  1. Думаю до одного місця повістки. У хусті воєнком взяточник з Луганської області. Він сам там постійно бухає.

    • Хлопці на роботі були значить їм вручили,а господарю і тим хто був на вечірці чому невручили. Нашли крайніх? Отак в нас всігда кпутелики віддихають, а бідні воюють.

  2. Не тим вручили, хто там плясав, не власникам, які є ОРГАНІЗАТОРАМИ, а лохам які за копійки обслуговують п’яне бидло. В цьому і є місцева влада в особі Віктора Микити.

  3. Знайшли крайніх. Персонал працював, притягувати до відповідальності треба власників ,організаторів і тих то там “відпочивав”!

    • При чому,персонал?При чому власники?Це є робота,податки державі.А,ті що гуляли-чого їм там весело?І воювати вони не будуть.А,от,рити окопи,бліндажі-руки потрібні!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*