На Закарпатті повідомили про загибель ще трьох військових

Закарпатці загинули, захищаючи Україну від російського ворога.

На фронті загинув військовослужбовець із Чопа Микола Гербін. Штаб-сержант Державної прикордонної служби загинув 19 березня, захищаючи Мар’їнку Донецької області. Свій шлях у прикордонній службі Микола Гербін почав з 2009 року на посаді інспектора-кінолога. Останні роки військослужбовесь служив у Донецькому прикордонному загоні. Про час прощання буде повідомлено додатково, наразі вирішується питання перевезення на Закарпаття тіла.

Стало відомо також про загибель військослужбовця з Рахівщини. 22-річний Андрій Шміло з 19 років служив за контрактом в лавах 24 бригади. Товариші по службі згадують, що Андрій вірив у перемогу до останнього подиху, безмежно любив свою професію. Про дату прощання буде повідомлено додатково.

Вже сьогодні 24 березня о 12 год у Мукачеві попрощаються ще із одним загиблим закарпатцем – 26-річним Олексієм Дудкою. Прощання відбудеться на Алеї Слави Центрального кладовища. Старший солдат воював у лавах 128-ї Закарпатської бригади та загинув 20 березня 2022 року.

1 коментар

  1. Дуже сумно, дуже боляче чути про смерть наших молодих ГЕРОЇВ. Але ГЕРОЇ, наші захисники – ніколи не вмирають!!!. Вічна слава і память нашим патріотам- захисникам!!! Вони будуть жити вічно в наших серцях громадян України!!!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*