На Закарпатті стартував економічний форум

Про початок першого в регіоні форуму «Релокація на Закарпаття: європейський вимір» повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Серед гостей заходу — дипломати, представники держав-партнерів, підприємці та журналісти.

За словами очільника області, президент, уряд та місцева влада розробили комплекс заходів, аби перемістити українські підприємства із зони бойових дій на безпечні території. Влада Закарпаття зі свого боку створила сприятливі умови для швидкого перевезення компаній та персоналу та забезпечила відновлення роботи у рекордно короткі терміни.

“Сьогодні на територію області переїхали 305 підприємств з різних куточків країни, що становить майже 50% від усіх релокованих по Україні. 256 компаній вже відновили свою діяльність, 49 — перебувають на стадії переміщення виробничих потужностей”, — заявив голова ОВА.

Крім того, на Закарпатті сформувався новий ІТ-кластер країни, куди переїхали понад 100 ІТ-компаній та 30 тисяч айтівців.

Віктор Микита також наголосив, що сьогодні вони працюють над тим, аби переорієнтувати ринки збуту високоякісної продукції та знайти партнерів, які б забезпечили ефективний експорт.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*