На Закарпатті стався витік газу: два села залишились без газопостачання

Сьогодні фахівці АТ «Закарпатгаз» терміново припинили газопостачання для споживачів газу у селах Велика Бийгань та Мала Бийгань. Про це повідомили у пресслужбі «Закарпатгазу».

Причиною став витік газу, який виявили у підземному газопроводі. Відновлюватись газопостачання буде поступово та послідовно. Завершити всі роботи планують у п’ятницю, 27 січня. Наразі без газу залишається 721 приватний будинок та три об’єкти непобутового сектора.

За словами начальника Мукачівського відділення АТ «Закарпатгаз» Віктора Іванова, до виконання робіт залучають більшу ніж зазвичай кількість працівників, а також спеціальну техніку. Роботи з ліквідації аварійної ситуації завершать у найкоротші терміни, однак потрібен час на проведення низки супутніх робіт.

«Нам потрібен час на те, щоб перекрити крани на газопроводах-вводах до кожної хати, потім, провівши ремонтні роботи, наповнити систему та перевірити її на герметичність. Після — обійти кожне домоволодіння, перевірити відповідність системи газопостачання проектній та виконавчо-технічній документації, наявність та працездатність засобів безпеки, наявні газоспоживаючі прилади, наявність тяги у димовентиляційних каналах та їх стан, перевірити систему газопостачання на відсутність витоків газу, а також провести інструктаж з безпечного використання газу в побуті. Лише після цього відкрити крани і відновити газопостачання. Все це робиться для безпеки споживачів», — пояснив Віктор Іванов.

Споживачів газовики просять перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням у приміщеннях.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*