На Закарпатті судитимуть реєстраторку відділу Держагеокадастру

До суду передано обвинувальний акт стосовно державного кадастрового реєстратора одного з відділів ГУ Держгеокадастру Закарпаття. Службовицю звинувачують у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

Встановлено, що через протиправні дії службової особи з комунальної власності вибули 2,4 га земель. Йдеться про три ділянки загальною вартістю понад 5 млн грн, розташовані в смт. Буштино, що на Тячівщині.

Обвинувачена належним чином не перевірила подану їй документацію із землеустрою. Крім того, що остання не відповідала вимогам законодавства, були наявні й інші підстави для відмови у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру та проведенні процедури реєстрації. Ігнорування держреєстратором цих фактів призвело до неправомірного вибуття земель селищної ради у власність третіх осіб.

За звинуваченням згідно ч. 2 ст. 367 КК України жінці загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*