На Закарпатті зафіксовані провокації РФ – атаку вдалось локалізувати (ФОТО)

Сьогодні відбувся інформаційний вкид для дестабілізації ситуації на Закарпатті. Він стосувався угорської громади Закарпатської області, яка ніби-то хоче від’єднатись від України.

Також закарпатські угорці отримали смс-повідомлення із провокативним змістом ніби-то від українців (див. фото).

У СБУ Закарпатської області відреагували на чергову провокацію, яка проводиться з ворожої території і повідомила, що у своїх повідомленнях росіяни навіть не змінюють ключові формулювання. Вони вже займаються розслідуванням провокації.

Мер Берегова закликав мешканців громади, які отримали провокативні повідомлення не звертати увагу на них та зберігати спокій.

Свою думку висловив і голова Закарпатської ОДА.

“В області ворог продовжує розхитувати ситуацію. Зафіксовано підривну діяльність російських спецслужб. Для дестабілізації знову обрали закарпатських угорців, яким надіслали погрози. А на інформаційних ресурсах розмістили дезінформацію про їхнє бажання від’єднатись від України. Ми знали про це завчасно, тому змогли протидіяти. Вдячні угорській громаді за допомогу у локалізації атаки та протидії диверсіям РФ. Ситуація наразі в області контрольована.” – зазначив Віктор Микита.

Фото: Дмитро Тужанський


Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*