На Закарпатті запрацював унікальний дитячий табір: організатори запрошують на День відкритих дверей

1 серпня арт-спільнота Kurenivka відкрила на Закарпатті Kurenivka Kids Camp — табір для дітей, віком 4-16 років, який працює за принципами одного з найвідоміших у світі мистецьких фестивалів Burning Man.

Табір розташований на березі Вільшанского водосховища біля села Мерешори, що на Хустщині. Він є безкоштовним, бо працює на волонтерських засадах та фінансується за рахунок донорів зі всього світу.

Організатори — громадські спільноти “Спільнота Бьорнерів України” та “Життя дерев”, запросили сюди дітей разом з їхніми батьками, родичами чи офіційними опікунами, дітей з окупованих територій та дітей військових.

“Мета проекту — дарувати дітям любов, тепло та посмішки, завдяки творчим майстерням допомогти подолати психологічні травми, визвані війною. Також у таборі працює професійний дитячий психолог”, — кажуть організатори.

Які основні активності тобору:

Польова кухня. Приготування їжі на вогні для “племені” тричі на день — діти беруть участь у процесі як помічники команди кухарів.

Арт-майстерня “Наталка“. Арт-терапія — ефективний метод виходу зі стресу, а ліплення з глини допомагає дитині самовиражатися не тільки творчо, а й розвивати гнучкість пальців. У таборі є газова пічка для обжигу, де можна виготовити керамічні прикраси чи посуд. Також тут малють, майструють прикраси та предмети декору.

Танцмайданчик Куренівка. У центрі табору розташований великий намет, де вдень працює школа діджеїв, а вночі влаштовують кінопокази та дискотеки.

Водні пригоди від “дяді Льоші”. Завдяки тому, що табір розташований біля водосховища, у дітей є можливість опанувати байдарки та сапи. Команда професійних інструкторів щодня виходить з дітьми у сплав.

Recycling Station. Один з найважливіших принципів спільноти “бьорнерів” — повага до первозданності природи. Тому тут прийнято дбати про природу, сортувати сміття та менше його споживати. У таборі влаштовують “еко-годину”, протягом якої треба зібрати сміття у забруднених зонах, а куратори їм у цьому допомагають.

Табір запрошує всіх бажаючих не день відкритих дверей

14 серпня тут відбудеться День відкритих дверей. Організатори пропонують гостям такий розклад:

 • 10:00 Сніданок 
 • 11:00 Школа діджеїв для дітей
 • 11:30 Спуск на сапах, каяках та байдарках вниз по водосховищі.
 • 13:00 Майстер клас з ліплення глини
 • 14:00 Майстер клас з мехенді
 • 15:00 Обід
 • 16:00 Спуск на сапах, каяках і байдарках по водосховищі. 
 • 16:30 Школа діджеїв для дітей 
 • 20:00 Вечеря
 • 21:00 Вогнище
 • 22:00 Дискотека

За всіма питаннями і трансферу звертайтеся до координатора проєкту Ліни, за номером +380 98 134 3615.

Наметове містечко Kurenivka Kids Camp працюватиме до 21 серпня.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*