На Закарпатті запускають систему розпізнавання облич та автомобілів

На базі Закарпатськова ОВА запустили Ситуаційно-аналітичний центр – сучасну та високотехнологічну цифрову платформу.

Про це повідомили на сайті ОВА.

Система допоможе швидко виявляти осіб, які можуть бути причетні до кримінальної діяльності та тих, хто відноситься до групи “ризику”. Завдяки методу фіксації та розпізнавання облич можна буде виловлювати диверсантів.

Що передбачає собою система?

В області на об’єктах критичної інфраструктури, місцях в’їзду та виїзду на Закарпатті, основних транспортних артеріях та пунктах пропуску, вокзалах втановлять високотехнологічні камери, які будуть збирати дані про кожну особу чи ТЗ, які прибули в регіоном або транзитно його перетинають.

Ця інформація потрапляє до Ситуаційно-аналітичного центру та обробляється спеціальним модулем для ідентифікації людини за відеозображенням. Обличчя людей будуть порівнюватися із наявними у створеній базі файлів. Так само аналізуватимуться і транспортні засоби.

Система дозволить попереджувати про можливі загрози, диверсії, аналізувати ризики та відповідно до виявленої небезпеки своєчасно реагувати правоохоронцям, теробороні чи екстреним службам.

До платформи зможуть інтегрувати наявну загальнообласну систему “Безпечне Закарпаття” та інші окремі відеоспостереження.

Взяття під контроль усіх об’єктів критичної та загальної інфраструктури допоможе здійснювати оперативне управління силовими структурами у будь-якій складній та позаштатній ситуації.

У той же час прикордонники отримають надсучасну систему тепловізійного контролю для оптимізації роботи з охорони державного кордону.

Новини Закарпаття та більше про війну в Україні у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*