На Закарпатті застосовуються аварійні відключення світла: кого це стосується

У Закарпатській області застосовуються графіки аварійних відключень електроенергії. Про це повідомили на сайті «Закарпаттяобленерго».

Відповідну команду о 10:36 надав оператор «Укренерго» у зв’язку з дефіцитом потужності.

«У зв’язку з дефіцитом потужності по команді ЧД НЕК Укренерго в 10:35 відключаємо приєднання по ГАВ 1-5 чергу», — йдеться у повідомленні.

До 1-ї, 2-ї, 3-ї, 4-ї і 5-ї черг графіків аварійних вимкнень відносяться наступні населені пункти:

В «Укренерго» пояснили, що споживання електроенергії підвищилось через суттєве зниження температури на сході і в центрі країни. Внаслідок цього зріс дефіцит потужності. Зокрема, у Дніпропетровській та Харківській областях ліміти були критично перевищені.

UPD: о 14:35 у “Закарпаттяобленерго” повідомили про застосування усіх 10 черг графіків аварійних відключень електроергії.

Відтак, до перших п’яти черг додалися 6-а, 7-а, 8-а, 9-а і 10-а черги.

Нагадаємо, прогнозовані години включення/відключення електроенергії на сьогодні, 11 січня, можна переглянути за цим посиланням.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

3 коментарів

  1. Нелюди ви, невже не можна дати світло ранком коли всі збираються на роботу і вечером , коли приходять із роботи. Ви постійно даєте 2 чергу коли всі лягають спати.НЕЛЮДИ прокляті.

  2. Вже 8 годину без світла сидимо , для чого той графік ?! Цей бардак вже набрид!!! Так з цим Рахівським районом роблять якби ми саме більше потерпали від обстрілів 😡😡😡 Чому центральна Україна без світла тільки по 2 год., а ми тут як не люди …….

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*