Не виключаємо прямих атак росіян на аеропорт Ужгород – Міністр оборони Словаччини

Словаччина підсилює оборону країни військослужбовцями НАТО.

Як повідомив Ярослав Надь, міністр оборони Словаччини на засіданні Комітету з питань оборони і безпеки, наразі йдеться про 1200 військових. Національна рада планує ухвалити рішення про мандат на збільшення кількості солдат до 2100, – інформує infopost з посиланням на словацькі ЗМІ.

“Російська агресія має прямий вплив на безпеку Словаччини. Та за поточною інформацією, Росія Словаччині прямо не загрожує. Наразі цей вплив помітний поки що у формі міграції, значною мірою, та у вигляді посилення гібридної активності РФ на території країни.

Не виключаємо, що в осяжному майбутньому ймовірні прямі військові атаки з боку Росії по аеропорту Ужгорода. А так як він на кордоні зі Словаччиною цей вплив має і ​​військові наслідки”, – зазначив Надь.

У той час, коли війна в Україні наближається до кордонів сусідньої країни, на внутрішньополітичній сцені також дискутують, чи варто Словаччині постачати Україні ЗРК С-300. Опозиція різко критикує це питання.

Відомо, що Словаччина має отримати систему ППО Patriot від Німеччини та Нідерландів. Очікується, що на території країни буде розгорнута американська радіолокаційна технологічна система Sentinel та збільшено використання безпілотників.

Щодо збільнення кількості військослужбовців НАТО, якщо мандат затвердять, за кілька днів до Словаччини прибудуть перші солдати.

Новини з України у Телеграм.

1 Trackback / Pingback

  1. В Ужгороді відновило роботу евакуйоване з Києва посольство Словаччини - Закарпаття 24 - новини Закарпаття: політика, економіка, кримінал спо

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*