Новітні технології у “Паланку”: у Мукачівському замку запрацює лабораторія 3D дизайну

Фото: YADRO lab

Відвідувачі замку “Паланок” незабаром зможуть самостійно обрати тип і дизайн сувеніру, і навіть взяти участь у процесі його об’ємного друку в стінах фортеці. Про це повідомили у Мукачівській міській раді.

Проєкт організовує лабораторія проєктного менеджменту YADRO lab за підтримки організації House of Europe. Відтак, у Мукачівському замку завершили технічні роботи та встановили обладнання придбане за кошти Програми Інфраструктурних грантів №4. До ініціативи долучилися і підприємці зі сфери 3Д дизайну, що вимушено перемістили своє виробництво із східних областей до Закарпаття.

“Опанування 3Д дизайну у стінах середньовічної фортеці додає процесу особливого колориту. Надруковані на 3D-принтері власноруч моделі відтворюватимуть різноманітні сцени з життя замку різних історичних епох і знайдуть своє місце в експозиціях Мукачівського історичного музею на існуючих макетах фортеці”, — вважають у YADRO lab .

Наразі триває робота над позашкільною освітньою програмою для школярів місцевих шкіл. Поряд з вивченням сучасних цифрових технологій формотворення юні відвідувачі музею долучаться до пізнання історії краю та розвиватимуть навички креативного мислення.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*