Новий-старий суддя Мукачівського міськрайонного суду

Відповідний Указ опубліковано на сайті Офісу президента 1 грудня поточного року.

Выдповідно до документа №612/2021, на посаду судді Мукачівського міськрайонного суду призначено Заболотного Андрія Миколайовича. Варто зазначити, що Андрій Заболотний і раніше, починаючи з 2012 року, обіймав посаду судді та судді-спікера у згаданому суді.

Варто також зазначити, що у 2019-ому році на його особу звернула увагу “ГРОМАДСЬКА РАДА ДОБРОЧЕСНОСТІ”. Зокрема, проаналізувавши інформацію про суддю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Заболотного Андрія Миколайовича, були виявлені дані, які дають підстави для висновку, про невідповідність судді критеріям доброчесності та професійної етики.

Втім, ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ, розглянувши питання про результати кваліфікаційного оцінювання судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Заболотного Андрія Миколайовича на відповідність займаній посаді, вирішила визнати суддю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Заболотного Андрія Миколайовича таким, що відповідає займаній посаді. 

Будьте першим, хто прокоментує цю новину!

Залишити коментар

Вашу електронну пошту не буде опубліковано.


*